mojapolityka.pl

Różne opcje na długopisy z nadrukiem

Długopisy z nadrukiem

Długopisy z nadrukiem

Rozpiętość gadżetów reklamowych nie dotyczy tylko samych kategorii. Nawet stawiając na ogólny artykuł możemy mieć mały problem z wybraniem tego konkretnego modelu. Wszystko przez ogrom możliwości, jakie dają nam specjalistyczne sklepy. Wszystko jest spowodowane chęcią dotarcia do każdego klienta i zaspokojenia każdej ewentualnej potrzeby. Nie inaczej jest, gdy pod lupę weźmiemy długopisy. Wydawałoby się, że to zwykłe artykuły służące do pisania. Okazuje się jednak, iż możliwości ich wyboru są niezwykle bogate, a zadbać możemy o każdy szczegół.

Jaki wybrać model? Wydaje się, że najlepszym rozwiązaniem będzie skupienie się na cenie. Za najtańsze Długopisy z nadrukiem zapłacimy około 35 groszy za sztukę. Są to typowe białe plastikowe egzemplarze, na których będzie bardzo dobrze widoczna nazwa firmy, logotyp, a także inne elementy, które chcielibyśmy na nim umieścić. Nieco droższe są inne długopisy z tego samego materiału, które wyposażone są w system obrotowy albo mają ładnie wyglądający design i są lekko przezroczyste. Pojawiają się również grubsze artykuły z charakterystyczną gumą znajdującą się pod wkładem.

Na rynku dostępne są również znacznie trwalsze długopisy z nadrukiem. Mogą być one wykonane na przykład z aluminium. Klasyczne modele z tego tworzywa również nie przekraczają wydatku rzędu jednej złotówki za sztukę. Nieco droższe są już za to opcje metalowe. Ich tworzywo sprawia, że mogą na dłużej zachować swoją żywotność, a do tego wyglądają nieco bardziej elegancko. Tutaj jednak musimy się już liczyć z zapłaceniem około 1,30 zł za jeden egzemplarz. Oczywiście we wszystkie ceny wliczony jest dowolny i wybrany przez siebie nadruk. Możemy dokonać selekcji zarówno pod względem miejsca jego umieszczenia, jak i tego co ma na nim być.

Na najwyższej półce znajdują się już bardzo ekskluzywne długopisy z nadrukiem, schowane w pamiątkowym etui. Często są to całe piśmiennicze zestawy, w których oprócz długopisu znajdziemy ołówek, pióro i pisak żelowy. To już jednak należy zachować wyłącznie dla najlepszych klientów.

Tagi: , ,

© 2016 - 2021 mojapolityka.pl