mojapolityka.pl

Ulotki reklamowe jaki wymiar

Ulotki reklamowe

Ulotki reklamowe

Reklama po przez ulotki wydaje się prostym zadaniem, ale nie jest to tak do końca, ponieważ ulotki powinny być odpowiednio dopasowane i wyglądać także bardzo estetycznie. Wszystko zależy co chcemy napisać na ulotce, jakie umieścić zdjęcie lub zdjęcie i jaki wymiar mają one mieć. Znamy kilka ciekawych rozmiarów, które każde inaczej wyglądają i pod każdy wymiar powinny być inny projekt danej ulotki, aby ona wyszła dobrze w druku, a nie rozciągnięta lub skumulowane wszystko w jednym miejscu. Warto więc zlecić takie coś fachowcom.Ulotki reklamowe mogą być wymiarów takich jak: A6 jednostronna i dwustronna , A3 dwustronna i jednostronna, A4 jednostronne i dwustronne, A5 jednostronne i dwustronne, DL dwustronne, 2DL ( 198 x 210 mm ) i inne ciekawe propozycje. Projekt u firmy w której chcemy zamówić ulotki może trwać około 2-3 dni roboczych w zależności od uwag osób i pomysłów w trakcie realizacji. Po całkowitej akceptacji dopiero realizacje zlecają osoby firmie. Druk jednak takich ulotek w nakładzie większym może trwać nawet do 4 dni po zaakceptowaniu druku, różnie z tym bywa, ponieważ może to być nawet jeden lub dwa dni wszystko zależy od ilości zamówień w danym czasie. Ale raczej firmy szybko z takimi rzeczami się uwijają, ponieważ zależy im na dobrej opinii przez klientów.

Wymiary są zależne od ilości informacji zamieszczanych na ulotkach. Ulotki reklamowe najlepiej wyglądają w postaci A5 lub A6, ponieważ są praktyczne wyglądem i nie zajmują dużo miejsca jak i osobom rozdającym im jak i osobom odbierającym dane ulotki. Większego typu ulotki nadają się na tablice ogłoszeń lub słupy, na których widnieją ogłoszenia.

Ulotki reklamowe drukuje się przeważnie po przez druk cyfrowy, na papierze kredowym w formie błyszczącej. Taka ulotka lepiej trafia do klienta. Ulotki także warto dobrać względem czcionki odpowiedniej dla każdego klienta, czyli powinna być nie za mała a na główek dużo większy od reszty. Warto kolory wybrać w odcieniach, czerwonego, zieleni, żółtego i czarnego. Te kolory bardzo ze sobą dobrze wyglądają i rzucają się dobrze w oczy.

Tagi: , , ,

© 2016 - 2020 mojapolityka.pl